Asida Turava & Radosław Rędzikowski warsztaty foto

Asida Turava & Radosław Rędzikowski warsztaty fotograficzne

Na Asidę i Radka natkneła się w sumie przypadkiem. Jako wizażystka szukająca inspiracji często przeglądałam rożne zdjęcia portretowe i beauty w internecie i w magazynach. Jedne nie robiły na mnie jakiegoś wrażenia, natomiast przy niektórych zatrzymywałam się na dłużej z myślą Wow, jakie super zdjęcie. Po pewnym czasie zorientowałam się, że przy ponad 90% zdjęć, które wywołują u mnie efekt „wow jaka czadowa fota”  autorzy byli ci sami, czyli Asida Turawa i Radosław Rędzikowski. Ich stronkę możecie znaleźć tu: pieknografia.pl

Zajrzyjcie koniecznie, jest tam cała masa cholernie dobrych i  inspirujących zdjęć.

Apetyt narastał w miarę przeglądania kolejnych numerów czasopisma o makijażu Make Up Trendy, gdzie ich foty moim zdaniem należą do najlepszych.

Czaiłam się strasznie na te warsztaty, hamował mnie jednak fakt, że nie posiadałam niestety ani profesjonalnej lustrzanki, ani sensownego obiektywu do beauty.

Postanowiłam, że czym prędzej sprzedam moją starą lustrzankę wraz z obiektywami, trochę się zapożyczę i zainwestuję w aparat pełnoklatowy wraz z obiektywem Macro.

Udało mi się zgarnąć ostatnie wolne miejsce na warsztaty u nich, byłam cała szczęśliwa, że jadę i w końcu poznam autorów tych wspaniałych zdjęć.

No więc kogo zastałam na miejscu po przemierzeniu połowy Polski ?

Meeega pozytywnych, otwartych i utalentowanych ludzi. Urzekli mnie od samego początku poczuciem humoru, bezpośredniością i otwartością. Nie było tam niewygodnych tematów, można było pytać o wszystko: stawki za zlecenia, umowy z klientami, bez ściemy odpowiadali na każde pytanie.

A w czym tkwi fenomen ich zdjęć? Jadąc tam zadawałam sobie to pytanie, czy to może drogi sprzęt, niezliczona ilość lamp i modyfikatorów, czy może obróbka w photoshopie.

Jak się okazało na miejscu dobre zdjęcie beauty to nie sprzęt i obróbka w photoshopie, a pomysł, kreatywność i dobra modelka.

Przedstawiam wam efekty mojego trzydniowego szkolenia, z którego jestem mega zadowolona i które dało mi ogromnego kopa do pracy nad sobą już nie tylko jako wizażystka, ale i fotograf.

Asida Turava & Radosław Rędzikowski warsztaty fotograficzne Asida Turava & Radosław Rędzikowski warsztaty fotograficzne foto88 fb333 Asida Turava & Radosław Rędzikowski skończony 1 hallowen Jagoda wyostrzone Jagoda cekiny światła222

Asida Turava & Radosław Rędzikowski warsztaty fotograficzne

Asida Turava & Radosław Rędzikowski

Wszystkie makijaże wykonał Wojciech Kozub.

Pozowały :

Martyna Rojek

Jagoda Dziura (Artfashion Production Agency)

Magdalena Przybyła.

Retusz: Grzegorz Grabowski

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial