Ślubny Glamour publikacja w Make-Up Trendy

Ślubny Glamour publikacja w Make-Up Trendy

Przedstawiam Wam moją propozycję makijażu ślubnego glamour „krok po kroku”, który został opublikowany w magazynie branżowym Make-Up Trendy.

Makijaż ślubny w stylu glamour kojarzy mi się przede wszystkim z rozświetloną, świeżą i promienną cerą oraz odrobiną błysku na oku. Ma on za zadanie upiększać Pannę Młodą oraz nadawać jej tego niepowtarzalnego blasku. W tym makijażu postawiłam na brązy i beże rozświetlone odrobiną metalicznego różu, całość prezentuje się lekko i świetliście w sam na ślub.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak wykonać taki makijaż i jakich kosmetyków użyłam zapraszam na wpis.

KROK 1

Makijaż zaczynam od przygotowania cery: na całą twarz nakładam olejek Smabox Primer Oil oraz krem Mac Strobe Cream.

KROK 2

Aplikuję podkład Clarins Everlasting w kolorze 105, pod oczy wklepuję korektor mineralny MAC w kolorze NC 15, całość delikatnie przypudrowuję pudrem sypkim Laura Mercier Translucent.

KROK 3

Konturuję twarz przy pomocy palety do modelowania Smasbox Contour Kit, najciemniejszym chłodnym odcieniem konturuję policzki i delikatnie nos, środkowym cieplejszym brązem omiatam czoło i policzki, najjaśniejszym kolorem rozświetlam strefę pod oczami, brodę, grzbiet nosa i środek czoła.

KROK 4

Na całą górną powiekę nakładam bazę pod cienie Inglot. Zewnętrzny kącik oka i złamanie powieki podkreślam najciemniejszym i drugim z kolei cieniem z palety Make Up Atelier Paris T10. Tymi samymi dwoma cieniami podkreślam dolną powiekę.

KROK 5

Na środek ruchomej powieki wklepuję palcem rózowy pigment Inglor nr 86. Na kości policzkowe nanoszę róż Too Faced w kolorze Baby Love. Na szczyty kości policzkowych, grzbiet nosa i na łuk kupidyna aplikuję rozświetlacz My Secret w kolorze Princess Dream.

KROK 6

Na środek powieki wklepuję odrobinę bazy NYX Glitter primer i wklepuję pigment MAC w kolorze Rose. Wewnętrzny kącik i dolną powiekę rozswietlam cieniem do powiek w kredce Laura Mercier w kolorze Rosegold.

KROK 7

Podkreślam brwi przy pomocy cienia Golden Rose Eyebrow Powder nr 101.Całe usta wypełniam konturówką Marc Jacobs w kolorze Slow Burn.

Efekt końcowy prezentuje się tak:

Olsztyn makijaż ślubny Ślubny Glamour publikacja w Make-Up Trendy makijaż ślubny Olsztyn Makijaż ślubny Olsztyn

Modelka: Julia Pszczółkowska – Orange Models

Fryzura: Ewelina Pułym

Wianki: Iwona Kolender – Alley of Charm

Kolczyki: Novia Blanca

Retusz: Grzegorz Grabowski

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial